Vtipálkovy servery:   Vtipy | Referáty | Vtipalek.cz | Zvesela.cz    
Vtipy na Vtipalek.cz
Máš FACEBOOK?

Každý den vtip
přímo na tvou zeď!

———>
Stačí kliknout
na To se mi líbí
———>

Vtipy
Alkohol
Blondýnky
Cestování
Černoši
Černý Humor
Děti
Doktoři
Homosexuálové
Hospody
Kameňáky
Křesťanské
Lordi
Manželské
Muži
Námořníci
Národy
Nemocnice
Obchody
Ostatní
Pepíček
Počítače
Policajti
Politici
Právníci
Rasy
Sex
Somálci
Suchary
Škola
Teroristi
Tchýně
Trosečníci
Vojáci
Ze života
Zloději
Zvířata
Ženy
Židé
Hádanky
Co je to
Víte...
Proč...
Žárovky
Rozdíly
Zbytek
Citáty
Děti
Knihy
Láska
Lidé
Manželství
Muži
Přátelství
Rozum
Umění
Ženy
Život
Zkuste
VTIPALEK.cz
Nastavit jako výchozí 
   hlavní stránka   
Nejnovější vtipy | Nejlepší vtipy | Nejposílanější vtipy

Vtipy: Křesťanské

V této kategorii je 75 vtipů. | Zobrazeny vtipy 41 - 50

Vtip: Máš štěstí Hlasy: 1 Posláno: 7
Přijde Hitler do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: "O děkuji Ti, že jsi mi dal Rakousko." "Máš štěstí." "O děkuji Ti Pane, že jsi mi dal Čechy." "Máš štěstí." Hitler se podiví, ale pokračuje: "O děkuji Ti, že jsi mi dal Francii." "Máš štěstí," zní znovu odpověd Ježíše. Hitlerovi to již nedá a tak se zeptá: "Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?" "Protože kdybych neměl přibité nohy, tak tě kopnu do držky."
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Svíčka Hlasy: 1 Posláno: 8
Paní Macháčková šla po náměstí a potkal jí kněz Opička: "Jak se máme, paní Macháčková, neoddával jsem vás před dvěma lety?" "Ano, otče, byl jste to vy. Mám se dobře." "A co nějaké ratolesti, už máte?" "Ještě ne, otče." "Jedu příští týden na konferenci do Vatikánu, tak tam za vás zapálím svíci. "Děkuji mnohokrát, otče." Minulo několik let a potkali se znova. Kněz se ptá: "Dobrý den, paní Macháčková. Tak co, jak se vede?" "Ale, docela to ujde, otče." "A co dětičky, už nějaké máte?" "Ano, otče. Mám dvoje dvojčata a k tomu čtyři další. Dohromady osm." "To je báječné. A co váš pan manžel?" "Včera jel do Vatikánu, sfouknout tu pitomou svíci!"
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Nevěř Hlasy: 1 Posláno: 12
"Ty Franto, doktorům nevěř ani slovo. Mně řekli, že nemůžu mít děcka, a moje stará je už potřetí těhotná!"
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Štěstí Hlasy: 1 Posláno: 2
"To jsem měl z pekla štěstí." řekl kostelník, vyhrabávaje z trosek kazatelny pana faráře.
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Kostelník Hlasy: 1 Posláno: 1
Po kázání přijde k faráři kostelník a s autoritou školníkům a kostelníkům vlastní ho kárá: " Dneska jste to kázání nějak odflákl, pane faráři. Dokonce i já jsem mu rozumněl!"
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Babička Hlasy: 1 Posláno: 0
Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, já už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějak stovku." Zaslechne to nějaký mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám... Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Ráno po svatbě Hlasy: 1 Posláno: 10
Ráno po svatbě v Káni Galilejské... Hosté se pomalu probouzejí, většina z nich se drží za hlavu a sténá. Jeden zvláště "prejásaný a prepitý" muž prosí: "Já mám takovou žízeň! Skočte někdo pro vodu..." Ježíš se zvedne, že tedy půjde, když vtom všichni svorně vykřiknou: "NE! Ty už ne..."
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Poutník a lev Hlasy: 1 Posláno: 5
Pouští jde poutník, když najednou zpozoruje, že jej pronásleduje lev. Začne utíkat, avšak lev je stále blíž. Když už je těsně u něho, padne na kolena a prosí Boha: "Pane, vnukni tomu lvovi, prosím, křesťanské smýšlení!" Lev okamžitě padne na kolena, sepne packy, vzhlédne k nebi a říká: " Pane, děkuji ti za tento pokrm, který mi tak milosrdně posíláš do cesty..."
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Výměna žárovky Hlasy: 1 Posláno: 6
Kolik evangelistů je potřeba pro výměnu jedné žárovky ? a) 33. Jeden ji vymění, dva se sluní v jeho slávě, a 30 jich bude pořádat finanční sbírky ve jménu žárovek. b) Stačí jeden, ale žárovka musí činit pokání ze své temnoty a skutečně toužit po změně. - Kolik římských katolíků je potřeba pro zašroubování jedné žárovky ? a) Dva - laik ji zašroubuje, a kněz vyslechne jeho zpověď a dá staré žárovce poslední pomazání. b) Nedělají to. Celých 2000 let církevní tradice žárovky neměnily a tak nemají pro výměnu žárovek žádný precedens. - Kolik podivných křesťanů je třeba pro výměnu jedné žárovky ? a) 200!!! 100 jich sedí v církvi a modlí se dlouhé modlitby, aby se znovu objevilo světlo, 10 jich stojí na rozích ulic a přesvědčují kolemjdoucí, že pokud jim neuvěří, jejich žárovky zhasnou také, 5 se pokouší vymítat démona temnoty z prasklé žárovky, 10 jich tvrdí, že se za žárovku modlili a že navzdory svým pocitům věří, že žárovka svítí, 74 se jich snaží přesvědčit prasklou žárovku aby veřejně "uznala" své hříchy, aby ji Pán zase vrátil její světlo, a 1 zákonický idiot říká žárovce, že pokud chce být spasena, musí platit pravidelně desátky, nevynechávat bohoslužby a každý den vyprávět lidem: "Dříve jsem žila v temnotě, ale nyní jsem našla světlo". Pokud to všechno bude věrně dělat, dá-li Pán, světlo se jí vrátí (je ale možné že ji Hospodin jen vystavuje zkoušce - pak by mohla žárovka zůstat ve temnotě až na věky). - Kolik křesťanských fundamentalistů je třeba pro výměnu jedné žárovky? - Ani jeden. V bibli se o žárovkách nepíše a proto je žárovka je nebiblická. - Kolik misionářů je třeba pro výměn jedné žárovky? - 31: Jeden to udělá a třicet domorodců spatří světlo. - Kolik Anglikánů je třeba pro výměnu jedné žárovky? - 10: 1 ji nahradí novou žárovkou a 9 jich obdivuje starou žárovku ! Kolik ateistů je třeba pro výměnu jedné žárovky? Jeden. Přesto však zůstává v temnotě. Kolik charismatiků je třeba pro výměnu jedné žárovky? a) Jeden, zatímco má při chvalách zvednuté ruce. b) Tři, jeden vymítá a dva chytají c) Dvacet, jeden to udělá a s devatenácti se pak sdílí o své zkušenosti.
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Vtip: Bohatý muž zemře Hlasy: 1 Posláno: 6
Jeden bohatý muž zemře, přijde do nebe a ptá se, zda se může vrátit na zem pro něco, co tam zapomněl. Jeho přání je výjimečně vyhověno. Po návratu na zem začne sbírat všechno zlato za život získal. Naskládal si zlaté cihly na krosnu a vrátil se do nebe. U vstupní brány se ho anděl ptá, pro co se na zem vracel a on mu pyšně ukazuje své zlato. Anděl odpovídá: Ale proč sem do nebe nosíš tyhle dlažební kostky ? Bible Zj 21:21 A náměstí toho města je z ryzího zlata jako z průzračného křišťálu.
Vložil: Admin     Datum: 06.03.2002

Jít na stranu vtipů:     <<   1 2 3 4 5 6 7 8    >>

SMSky
Básničky
Bin Ládin
Blahopřání
Blondýnky
Dvousmysly
Inzeráty
Jména
Kájínek
Láska
Motta
Operátor
Ostatní
Sprosté
Srandičky
Urážecí
Texty
Humorné texty
Morbidní povídky
Různé povídky
Sci-fi povídky
Články
Vtipy - Kasina
Vtipy - Poker
Zkuste
Provozuje
LTweb s.r.o.
internetová řešení
Kontakt
 Copyright VTIPALEK.cz, všechna práva vyhrazena. Provozuje LTweb s.r.o.
Doporučujeme: Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela