Vtipálkovy servery:   Vtipy | Referáty | Vtipalek.cz | Zvesela.cz    
Vtipy na Vtipalek.cz
Máš FACEBOOK?

Každý den vtip
přímo na tvou zeď!

———>
Stačí kliknout
na To se mi líbí
———>

Vtipy
Alkohol
Blondýnky
Cestování
Černoši
Černý Humor
Děti
Doktoři
Homosexuálové
Hospody
Kameňáky
Křesťanské
Lordi
Manželské
Muži
Námořníci
Národy
Nemocnice
Obchody
Ostatní
Pepíček
Počítače
Policajti
Politici
Právníci
Rasy
Sex
Somálci
Suchary
Škola
Teroristi
Tchýně
Trosečníci
Vojáci
Ze života
Zloději
Zvířata
Ženy
Židé
Hádanky
Co je to
Víte...
Proč...
Žárovky
Rozdíly
Zbytek
Citáty
Děti
Knihy
Láska
Lidé
Manželství
Muži
Přátelství
Rozum
Umění
Ženy
Život
Zkuste
VTIPALEK.cz
Nastavit jako výchozí 
   hlavní stránka   
Nejnovější vtipy | Nejlepší vtipy | Nejposílanější vtipy

Vtipy: Politici

V této kategorii je 88 vtipů. | Zobrazeny vtipy 1 - 10

Vtip: Brežněv. Hlasy: 1 Posláno: 37
Zemřel soudruh Brežněv. Všude je smutek. Všechna zábava se ruší. V kině zhasla promítačka a rozsvítilo se světlo. Předstoupil ředitel kina a pronese:"Soudruzi, končím promítání, zemřel soudruh Brežněv!". Nato vstal starý pán v poslední řady a pronese:"Kurva, to nemáte jiného promítače?".
Vložil: Ferda     Datum: 26.07.2003

Vtip: Zdrazeni Hlasy: 1 Posláno: 97
Pepicek jde do samoobsluhy pro cokoladu a ma 10KC. Prijde a kouka ze cokoladu zdrazili na 11KC... Jde domu a zpiva si "Mame blbou vladu zdrazili nam cokoladu". Potka Zemana a Zeman na to "Ty jsi blbe deecko, zdrazili jsme vseecko".
Vložil: h.unter     Datum: 26.10.2002

Vtip: Tři obálky Hlasy: 1 Posláno: 12
Jeden chlápek zrovna nastoupil z konkursu na místo ředitele velké firmy. První den se v práci setkal s bývalým ředitelem, který mu předával kancelář. Když byli chvíli o samotě, tak mu jeho předchůdce podal tři obálky a řekl mu: "Když narazíte na problém, o kterém si budete myslet, že je neřešitelný, otevřete jednu obálku a proveďte, co je uvnitř." Nová práce se chlápkovi líbila, obchody šly dobře, ale po šesti měsících začal najednou klesat obrat a žádné opatření nepomáhalo. Když chlápkovi došla inspirace, vzpomněl si na tři obálky. Otevřel první z nich a četl: "Obviňte svého předchůdce." Tak tedy svolal tiskovou konferenci a taktně shodil vinu na svého předchůdce ve funkci - takové ty řeči o skrytých nepořádcích v účtech a kontrolách. Noviny a také burza zareagovaly pozitivně a obchody se zase začaly hýbat. Asi o rok později opět došlo k propadu tržeb spojenému s vážnými personálními problémy. Chlápek sáhnul do šuplíku a z druhé obálky vyndal pokyn Reorganizujte. Provedl tedy velkou reorganizaci a opět se firma rychle dala dohromady. Po roce a půl přišla další vlna problémů. Šéf se zavřel v kanceláři, vytáhl ze šuplíku třetí obálku a otevřel ji. Vzkaz zněl takto: "Připravte tři obálky."
Vložil: Admin     Datum: 12.10.2002

Vtip: V nebi Hlasy: 1 Posláno: 19
Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla někdo, ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."
Vložil: Admin     Datum: 09.10.2002

Vtip: Váňa Kolobuch Hlasy: 1 Posláno: 7
Do SSSR má přijet prezident USA návštěvu. Četa uklízečů pod dohledem 2. tajemníka V KSSS šůruje přistávací dráhu na letišti Šerementěvo. V tom onen tajemník zahlédne Váňu Kolobuchova, kterak spadané listí zametá. Zavolá si ho k sobě a praví: "Milý Váňo, rozhodl jsem se, že budeš zastupovat pracující inteligenci při rozhovoru s americkým prezidentem, určitě ti bude dávat všetečné otázky. Tedy, až se tě bude ptát, co máš za zaměstnání, řekneš bezpečnostní technik přistávací dráhy. Potom se tě bude ptát, kolik za to bereš a ty mu řekneš, že deset tisíc rublů. Nakonec se tě zeptá, co si za takový měsíční plat můžeš koupit, odpovíš nejnovější model českého motocyklu Jawa. Jasné?" I přiletí americký prezident, vystoupí z letadla a koho nevidí, Váňu Kolobuchova, typického představitele sovětské pracující inteligence. Ihned k němu zamíří a ptá se: "Hello! Co ty máš za zaměstnání?" "Já jsem bezpečnostní technik přistávací dráhy!" "Well! A co ty za tuto odpovědnou práci bereš měsíčně?" "Deset tisíc rublů!" "Oh good! A co si tak za to můžeš koupit?" "Nejnovější model českého motocyklu Jawa, ale copak jsem idiot, když si ještě sto rublíků přidám, tak si můžu koupit ušanku a flašku vodky!
Vložil: Admin     Datum: 23.09.2002

Vtip: Klaus a Clinton Hlasy: 1 Posláno: 30
Klaus je na návštěvě u Clintona a ve volné chvíli se ho ptá : "Jak to děláš, že jseš tak v balíku?" Clinton jej zavede k oknu a povídá : "Vidíš to letiště?" "Vidím." "Tak to stálo poplatníky miliardu, ale mě jenom polovic." Za čas přijede Clinton za Klausem a vidí ho, jak se hrabe v penězích, všude zlato, nádhera."Jak jsi to udělal?", ptá se. Klaus jej zavede k oknu a povídá: "Vidíš to letiště ?" "Nevidím." "Tak vidíš!"
Vložil: Admin     Datum: 10.05.2002

Vtip: Dlouhý v nemocnici Hlasy: 1 Posláno: 11
Leží Dlouhý na nemocničním lůžku se žloutenkou, přijde za ním Klaus a povídá: "Ty, Dlouhý, kluku jedna nemocná, poslouchej, až za tebou přijde Rath tě léčit a nakloní se nad tebou, tak ty, aby byl od něho na čas pokoj, si ho silou přitáhneš a dáš mu pořááááádného francouzáka!" A Dlouhý si Klause změří pohledem, náhle ho přitiskne k sobě: "Asi takového? Mmmlllllllllllllllllllllllllask!!!"
Vložil: Admin     Datum: 10.05.2002

Vtip: Muž na Václavském náměstí Hlasy: 1 Posláno: 18
Muž na Václavském náměstí jí trávu, když jde kolem prezident Havel. "Proč jíte trávu", ptá se ho. "Nemám žádné jídlo ani peníze", odpoví muž. Havel vyndá peněženku, podá muži 100 korun a povídá: "Tady máte a kupte si pořádnou večeři". O několik dní později tentýž muž opět pojídá trávu na Václavském náměstí, když jde kolem ministr financí Václav Klaus. Klaus je šokován a ptá se muže, proč to dělá. "Nemám žádné jídlo ani peníze" odpoví muž. Klaus vytáhne korunu a podává ji muži: "Tady máte na tramvaj a jeďte na Strahov. Tam je lepší tráva."
Vložil: Admin     Datum: 10.05.2002

Vtip: Bush, Havel a Gorbačov u Boha Hlasy: 1 Posláno: 5
Tři prezidenti - Bush, Havel a Gorbačov - jsou na návštěvě u Boha. Každý má právo zeptat se na jednu věc. Bush se ptá: "Bože, řekni mi, budou Američané někdy šťastni?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za tvého života", odpoví Bůh. Havel se ptá: "Bože, budou Češi a Slováci někdy šťastni?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za tvého života", odpoví Bůh. Gorbačov se ptá: "Bože, a budou Rusové někdy šťastní?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za mého života", odpoví Bůh.
Vložil: Admin     Datum: 10.05.2002

Vtip: Václav Klaus Hlasy: 1 Posláno: 39
Muž na Václavském náměstí pojídá trávu a jde kolem Václav Klaus. Klaus je šokován a ptá se muže: "Proč jíte tu trávu?" "Nemám jídlo ani peníze," odpoví muž. "Nesnězte tu trávu všechnu, udělejte si také seno," odpoví na to Klaus, "co byste jinak jedl v zimě?
Vložil: Admin     Datum: 10.05.2002

Jít na stranu vtipů:     <<    1 2 3 4 5 6 7 8 9    >>

SMSky
Básničky
Bin Ládin
Blahopřání
Blondýnky
Dvousmysly
Inzeráty
Jména
Kájínek
Láska
Motta
Operátor
Ostatní
Sprosté
Srandičky
Urážecí
Texty
Humorné texty
Morbidní povídky
Různé povídky
Sci-fi povídky
Články
Vtipy - Kasina
Vtipy - Poker
Zkuste
Provozuje
LTweb s.r.o.
internetová řešení
Kontakt
 Copyright VTIPALEK.cz, všechna práva vyhrazena. Provozuje LTweb s.r.o.
Doporučujeme: Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela