Vtipálkovy servery:   Vtipy | Referáty | Vtipalek.cz    
Vtipy na Vtipalek.cz
Máš FACEBOOK?

Každý den vtip
přímo na tvou zeď!

———>
Stačí kliknout
na To se mi líbí
———>

Vtipy
Alkohol
Blondýnky
Cestování
Černoši
Černý Humor
Děti
Doktoři
Homosexuálové
Hospody
Kameňáky
Křesťanské
Lordi
Manželské
Muži
Námořníci
Národy
Nemocnice
Obchody
Ostatní
Pepíček
Počítače
Policajti
Politici
Právníci
Rasy
Sex
Somálci
Suchary
Škola
Teroristi
Tchýně
Trosečníci
Vojáci
Ze života
Zloději
Zvířata
Ženy
Židé
Hádanky
Co je to
Víte...
Proč...
Žárovky
Rozdíly
Zbytek
Citáty
Děti
Knihy
Láska
Lidé
Manželství
Muži
Přátelství
Rozum
Umění
Ženy
Život
Zkuste
VTIPALEK.cz
Nastavit jako výchozí 
   hlavní stránka   
Nejnovější vtipy | Nejlepší vtipy | Nejposílanější vtipy

Vtipy: Policajti

V této kategorii je 339 vtipů. | Zobrazeny vtipy 261 - 270

Vtip: V posteli Hlasy: 1 Posláno: 3
Policajt přišel domů ze služební cesty a hned lákal manželku do postele, ale ona se vykrucovala, že musí ještě vařit, prát.... Po dlouhém přemlouvání se oba svlíkli, policajt přehodil deku přes oba dva a říká: "Podívej se, jak mně svítí digitálky!"
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Vtip Hlasy: 1 Posláno: 1
Přijde pán do hospody a povídá: "Helejďte se, já vám řeknu senzační vtip o policajtech. V rohu se zvedne chlap a povídá: "Pane, upozorňuji vás, že já jsem policista!" Pán na to: "Tak dobře, já to řeknu pomalu a dvakrát".
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Blinkr Hlasy: 1 Posláno: 1
Jedou dva policajti v autě a před křižovatkou říká jeden druhýmu: "Prosím tě, koukni se, jestli mi funguje blinkr." Ten vystrčí hlavu ven oknem a hovoří: "Funguje, nefunguje, funguje, nefunguje..."
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Podkova Hlasy: 1 Posláno: 0
"Tak jsem ti Pavle včera zažil něco zvláštního", vypravěl policajt. "Jdu si takhle po ulici a najednou koukám - podkova. Říkám si, to bude štěstí. No a tak ji vezmu do ruky, otočím v dlani a on na ni stojí kůň!"
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Schody Hlasy: 1 Posláno: 0
Jdou dva policajti po kolejích. Když už jdou dost dlouho, jeden říká: "To jsou ale dlouhý schody!" Na to druhý: "Copak dlouhý, to by tak nevadilo, ale to zabradlí je moc nízko!" První se otočí a povídá: "Tak počkáme, tamhle nám jede výtah..."
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Seznámení v autobuse Hlasy: 1 Posláno: 1
Jede policajt autobusem a vedle něho sedí nádherná ženská. Policajt chce nějak navázat rozhovor, tak se osmělí a ptá se: "Slečno, také jedete tímhle autobusem?"
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Logika Hlasy: 1 Posláno: 0
Jde mladý policajt po chodbě a potká starého s knížkou v ruce. Mladý se ptá: "Co je to za knížku?" "To je logika." "Aha, a na co to je?" "No, vysvětlím ti to na příkladě: Máš doma akvarium?" "Mám." "A máš v něm rybičky?" "Mám." "No vidíš, když máš akvarium, je logické, že v něm máš i rybičky." "Aha." "A máš rád zvířata?" "Mám." "No vidíš, když máš rád rybičky, je logické, že máš rád i zvířata." "Aha." "A máš rád lidi?" "No mám." "No vidíš, když máš rád zvířata, tak máš rád i lidi." "Aha." "A máš rád ženy?" "Samozřejmě, že mám." "Vidíš, když máš rád lidi, tak máš rád i ženy." "Aha." "A jsi zvyklý se se ženami milovat?" "Samozřejmě, že ano." "Vidíš, když máš rád ženy, tak se s nimi i miluješ." "Už tomu rozumím," říká mladý policajt a půjčil si od starého knížku. Jak jde po chodbě, potká ho kolega a ptá se, co to má. On na to, že to je knížka o logice. Kolegovi to nedá a poprosí ho, aby mu to vysvětlil. Mladý na to: "Vysvětlím ti to na příkladě: Máš doma akvarium?" "Ne, nemám." "Tak potom jsi teplouš!"
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Časový plán Hlasy: 1 Posláno: 0
Rotný vykládá před nastoupeným útvarem: "Příští neděli bude vojenská přehlídka. Jestli bude ráno pršet, přehlídka se uskuteční odpoledne. Kdyby však pršelo odpoledne, bude přehlídka ráno."
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Vykoupení Hlasy: 1 Posláno: 0
Známý bavič z TV Znova přejel křižovatku na červenou. Policajt ho zastaví: "Pane, jel jste na červenou, to bude za pět set. Jé, to jste vy? No, tak když mi řeknete nějakej hezkej vtip, tak vám tu pokutu odpustím." Tak chlápek zapřemýšlel a říká: "A to víte, jak v Číně řešili problém populační exploze? Tto ve vybraných okresech svolali chlapy do tělocvičny a pustili jim nějaký hodně ostrý erotický film. A v půlce najednouu vzali kosy a co přečnívalo, to usekli." Policajt se ptá: "A co udělali s těmi... odseknutými?" "Poslali je sem a stavějí je na křižovatky."
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Vtip: Na povel Hlasy: 1 Posláno: 1
"Vojáci, teď se budete plazit po rovné zemi!" velí nastoupené jednotce kapitán. "Zem je kulatá!" ozve se z jednotky. "Kdo to řekl?" "Koperník." odpovídá hlas. "Koperník, pět kroků dopředu!"
Vložil: Admin     Datum: 16.01.2002

Jít na stranu vtipů:     <<   1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 34   >>

SMSky
Básničky
Bin Ládin
Blahopřání
Blondýnky
Dvousmysly
Inzeráty
Jména
Kájínek
Láska
Motta
Operátor
Ostatní
Sprosté
Srandičky
Urážecí
Texty
Humorné texty
Morbidní povídky
Různé povídky
Sci-fi povídky
Články
Vtipy - Kasina
Vtipy - Poker
Zkuste
Provozuje
LTweb s.r.o.
internetová řešení
Kontakt
 Copyright VTIPALEK.cz, všechna práva vyhrazena. Provozuje LTweb s.r.o.
Doporučujeme: Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela